Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ КП «ХМДЛ»– спеціалізоване відділення, що надає цілодобову кваліфіковану інтенсивну допомогу дітям м. Хмельницького, області та всієї України від народження до 28 доби життя, дітям з дуже малою та екстремально малою масою тіла (500-1499 г) та гестаційним віком менш ніж 32 тижні, які перебувають у важкому стані з хірургічними, нейрохірургічними та іншими патологіями неонатального періоду. У відділенні функціонує виїзна неонатальна бригада.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
л3 м.Хмельницький, вул.О.Ольжича, 1, КП «Хмельницька міська дитяча лікарня», стаціонар, 6 поверх, Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених (ВАІТН).
☎️ Cтаціонарний телефон: 67-54-65
☎️ Консультації та виклик неонатальної бригади: +38 067 500 47 99
icons8 эл. адрес 24  Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК РОБОТИ:

24x7 80px

 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених працює цілодобово (24/7).

НАПРЯМИ РОБОТИ/ПЕРЕЛІК ВТРУЧАНЬ/ПОСЛУГ/ОБСТЕЖЕНЬ

 

Відділення розраховане на 6 ліжок. Безперебійну роботу відділення забезпечує штат відділення, що складається з 8 лікарів, 19 медичних сестер.

Основними завданнями відділення є:

  • проведення інтенсивної терапії та реанімаційних заходів у новонароджених (доношених та передчасно народжених);
  • проведення організаційно-методичної роботи та підвищення кваліфікації анестезіологів – реаніматологів і неонатологів з основних питань  реанімації та інтенсивної терапії новонароджених.
  • надання консультативної допомоги акушерським та дитячим стаціонарам області з питань інтенсивної терапії новонароджених;
  • забезпечення лікарським персоналом виїзної неонатологічної бригади для надання консультативної допомоги та транспортування новонароджених;
  • забезпечення центрального венозного доступу - глибокі центральні венозні лінії та центральні венозні катетери;
  • респіраторна підтримка - пацієнт-тригерна ШВЛ, високочастотна ШВЛ, неінвазивна ШВЛ, CPAP.

Лікарі відділення надають спеціалізовану невідкладну та інтенсивну допомогу новонародженим дітям відповідно до наказів та протоколів МОЗ України, закордонних клінічних настанов та локальних протоколів.

ПОКАЗИ ДО НАПРАВЛЕННЯ У ВІДДІЛЕННЯ:

  • дихальні розлади середнього або важкого ступеня, включаючи дихальну недостатність ІІ-ІІІ ступеню, особливо за потреби проведення ШВЛ понад 24 години;
  • потреба штучної вентиляції легень;
  • респіраторна патологія (ГРВІ, бронхопневмонія, бронхіоліт, бронхіт), включаючи передчасно народжених дітей, корегований вік яких відповідає періоду новонародженості;
  • аспіраційний синдром;
  • важка асфіксія при народженні з поліорганним ураженням;
  • гостра серцево-судинна недостатність різної етіології після стабілізації основних показників гемодинаміки;
  • стійкий центральний ціаноз, гіпоксемія (SpO2 < 90%), незважаючи на стандартну терапію;
  • cудоми, резистентні до стандартної терапії, включаючи судомний синдром неінфекційного ґенезу;
  • постнатальна черепно-мозкова травма;
  • важкі неонатальні інфекції, включаючи внутрішньоутробне інфікування;
  • захворювання (ураження) печінки;
  • важкі гематологічні захворювання, включаючи геморагічний синдром, небезпечну жовтяницю або потребу замінного переливання крові;
  • високий рівень гіпербілірубінемії, що потребує екстракорпоральних методів детоксикації та інших методів інтенсивної терапії;
  • вроджені вади розвитку, що потребують хірургічного лікування, включаючи новонароджених з підозрою на хірургічну патологію та тих, які потребують передопераційної підготовки та після складних хірургічних втручань;
  • стан, що потребує спеціальних діагностичних процедур або оперативного втручання;
  • гостра ниркова недостатність;
  • новонароджені, що потребують повного парентерального харчування;
  • передчасно народжена дитина у строк гестації менше 37 тижнів та/або масою тіла менше 1500 г при нестабільному або погіршуваному стані.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ?

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених є наймолодшим структурним підрозділом Хмельницької міської дитячої лікарні із функціями відділення обласного значення. Функціонує з грудня 2002 року.

Щороку в КП Хмельницькій міській дитячій лікарні ХМР у відділені анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених отримують допомогу понад 200 немовлят міста та області, що робить нас одними з найдосвідченіших у регіоні.

У відділенні інтенсивної терапії новонароджених необхідне лікування та обстеження отримують діти з екстремально низькою вагою (до 1000 гр.) та дуже низькою вагою (до 1500 гр.) тіла.

ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕХ КП ХМДЛ ХМР?

Ми надаємо всі послуги, які можуть знадобитися критично хворим немовлятам.

Ми регулярно лікуємо та доглядаємо за немовлятами з рідкісними та складними захворюваннями, а також дбаємо про їхні сім'ї.

На базі нашого відділення працює цілодобова Виїзна консультативно-транспортна бригада. За необхідністю здійснюємо транспортування дітей з районних та міських ЗОЗ а також надаємо супровід до інших спеціалізованих лікувальних закладів України.

Наша лікарня та відділення пропонують атмосферу, яка допоможе відчути себе якомога ближче додому, ми закликаємо батьків якнайбільше бути зі своїми дітьми. Оскільки усвідомлюємо, що час перебування лікарні може бути напруженим, тому ми проводимо щоденні інструктажі з догляду за дитиною та надаємо психологічну допомогу, щоб підтримати Вас у складний період вашого життя.

Відділення оснащене сучасною медичною апаратурою завдяки постійній турботі міської та обласної влади.

НАША КОМАНДА:

Гавенко Андрій Володимирович – завідуючий відділом, лікар анестезіолог дитячий;

Кошеватий Юрій Юрійович – лікар дитячий анестезіолог ІІ-ї категорії, лікар педіатр-неонатолог;

Дармограй Юлія Юріївна – лікар педіатр-неонатолог;

Корінчак Людмила Анатоліївна – лікар анестезіолог дитячий, лікар педіатр-неонатолог;

Цимбалюк Віталій Васильович – лікар анестезіолог дитячий І-ї категорії;

Цимбалюк Ольга Анатоліївна – лікар-ординатор анестезіолог дитячий;

Паляниця Наталія Миколаївна – лікар анестезіолог дитячий І-ї категорії;

Палагнюк Лілія Анатолівна – лікар педіатр-неонатолог.

ВИ БАЖАЄТЕ ЯКНАЙКРАЩОГО ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ, А МИ ПОКЛАДАЄМО МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ ТА СІМ'Ї!