Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Неврологічне відділення

Завідувач відділення – Рубас Ігор Олегович

Старша медична сестра – Пінтак Діна Олександрівна

Телефонні номери відділення:

67-26-45 – медсестринський пост

67-26-45 – ординаторська

Електронна адреса відділення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Загальна інформація:

Відділення для лікування дітей з захворюваннями центральної та периферичної нервової системи,пароксизмальних станів,захворювання вегетативної системи,реабілітаційне лікування дітей з проблемами спастичності,паретичним синдромом, прикордонних станів.

2. Лікарі відділення:

Рубас Ігор Олегович, лікар-невролог дитячий

Сердюк Тетяна Іванівна, лікар-невролог дитячий

Білик Інна Олегівна, лікар-невролог дитячий

Антонюк Раїса Миколаївна, лікар-психіатр дитячий

3. Покази для скерування: у відділення на лікування приймаються діти, доставлені каретою швидкої допомоги, за направленням неврологів дитячих, лікарів ПМСД

Покази до госпіталізації:
- Наслідки перинатального ураження ЦНС у віці старше 1-го місяця.
- Наслідки перенесених травм центральної і периферійної нервової системи (черепно-мозкової, спинальної, травма нервових стволів і сплетінь (без виражених порушень психіки, інтелекту, свідомості) і трофічних розладів.
- Струс головного мозку.
- Нейроінфекції і їх наслідки (за виключенням гострих менінгітів, енцефалітів): енцефаломієліт, арахноїдит, арахноенцефаліт).
- Дитячий церебральний параліч для відповідного лікування (за виключенням випадків, які супроводжуються порушенням інтелекту в ступені імбеціальності і ідіотії, і психічними порушеннями).
- Спадково-дегенеративне захворювання нервів і м’язів, факоматози і другі для підтримуючого лікування: міопатія, міастенія, екстра пірамідні дегенерації.
- Гідроцефалія в фазі компенсації і субкомпенсації при відсутності показів до нейрохірургічного лікування.
- Епілепсія і судомні синдроми.
- Судинні захворювання нервової системи, вегето-судинні дистонії, гіпертонічна хвороба, мігрень, порушення мозкового кровообігу.
- Захворювання периферійної нервової системи: первинні, вторинні корінцеві синдроми (радикуліти, неврити, плексити, нейроміалгії, поліневрити).
- Функціональні захворювання нервової системи: невротичні гіперкінези, синдром нав’язливих рухів, в тому числі хвороба Жиль- Туретта, енурез, енкопрез, логоневроз, неврастенія.
- Цефалгії неясного генезу для уточнення діагнозу.

4. Співпраця відділення: кафедра дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації КМАПО.відділення дитячої неврології ОХМАДИТ м.Київ,інститут ПАГ.