Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Центр орфанних захворювань

У 2024 році на базі КП "Хмельницька міська дитяча лякарня" розпочав свою роботу Хмельницький центр орфанних захворювань - спеціалізований відділ лікарні, який надає комплексну медичну допомогу пацієнтам із рідкісними (орфанними) захворюваннями.

Орфанні захворювання — це захворювання, які зустрічаються дуже рідко, зазвичай у менш ніж один випадок на 2000 людей. Ці захворювання часто мають генетичне походження і можуть призвести до серйозних пошкоджень здоров'я, а в інших випадках — до інвалідності або смерті.

Наш центр спеціалізується на наданні комплексної медичної допомоги пацієнтам з такими захворюваннями як:

  • Spina Bifida;
  • спінальна м'язова атрофія;
  • туберозний склероз;
  • м'язова дистрофія Дюшена;
  • хвороба Вільсона;
  • та інші.

Центр об'єднує висококваліфікованих фахівців із різних медичних спеціальностей, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В основі роботи лежить застосування сучасних методик діагностики, лікування та реабілітації, спрямованих на підвищення якості життя дітей та дорослих із рідкісними та складними захворюваннями.

СПІВПРАЦЯ ТА ПАРТНЕРСТВО:

Місія центру полягає в забезпеченні доступної інформації та ефективної медичної допомоги кожному пацієнту, сприяючи їхньому повноцінному розвитку та інтеграції у суспільство.

Контактна інформація:
☎️ +38 096 465 75 40
Вам необхідно зареєструватися, щоб переглянути статтю. Aдреса: м. Хмельницький, вул. Олега Ольжича 1, КП "Хмельницька міська дитяча лікарня"
Вам необхідно зареєструватися, щоб переглянути статтю.  Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.