Ukrainian English Facebook Instagram

Головна

Вас вітає Хмельницька міська дитяча лікарня!
 

Пропонуємо Вам взяти участь в анонімному опитуванні!

static qr code without logo

 

Ваші відповіді не підлягатимуть розголошенню та будуть використовуватися в узагальненій формі разом з результатами опитування інших респондентів для покращення роботи лікарні.

Будь ласка, відповідайте на запитання якомога точніше та правдивіше. Заздалегідь вдячні Вам за згоду взяти участь у цьому опитуванні!

Щоб пройти опитування скануйте QR-код або перейдіть за цим посиланням: Пройти анонімне опитування.


 

Хмельницька міська дитяча лікарня - лікарня доброзичлива до дитини

Сьогодні в складі лікарні працює стаціонар на 360 ліжок та поліклініка на 920 тис. відвідувань за рік. Щороку в ХМДЛ лікується понад 12 тис. дітей, проводиться понад 6 тис. оперативних втручань. Поліклініка обслуговує 47200 дітей від 0 до 18 років.

Лікарський склад лікарні нараховує 226 лікарів, з них 5 кандидатів медичних наук, 65 лікарів вищої, 71 – першої та 33 другої категорій.

Заклад підтримує стратегію Всесвітньої організації охорони здоров’я та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з підтримки грудного вигодовування та впровадження новітніх технологій в практиці догляду та лікування новонароджених дітей. Лікарня одна з перших серед дитячих лікарень в Україні отримала звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». Заклад удостоєний звання ”Флагман вітчизняної медицини” за вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України.

В центрі реабілітації ”Турбота” щороку отримують лікування понад 500 дітей віком від 0 до 18 років. За 2012-2013 роки в центрі проліковано 1300 дітей з усіх регіонів Хмельниччини. Використовуються комп’ютерні технології для дистанційної роботи з сім’ями, що опікуються дітьми-інвалідами.З підлітками лікарня працює на засадах «дружніх до молоді».

Спеціалізована стаціонарна медична допомога дітям у Хмельницькій міській дитячій лікарні надається у 10 відділеннях лікарні, в яких розташовано 360 ліжок. Крім того функціонують відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок та відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених на 9 ліжок.

Хмельницька міська дитяча лікарня надає допомогу дітям не лише міста, але й всієї Хмельницької області. 8 відділень лікарні із 10 працюють як відділення обласного значення. Заклад надає допомогу хворим новонародженим дітям всього регіону.

За останні роки у ХМДЛ значно збільшилась кількість пролікованих дітей, які народилися з малою та екстремально малою масою при народженні.

Успішно проводяться оперативні втручання у новонароджених дітей з приводу атрезії стравохода, діафрагмальної кили, вроджених вад розвитку ШКТ.

В ХМДЛ відпрацьовуються актуальні питання практики інтенсивної неонатології: парентеральне живлення новонароджених в т.ч. передчасно народжених з низькою та наднизькою масою, також новонароджених, оперованих з приводу вроджених вад розвитку, проблеми респіраторної підтримки.

Усе - заради здоров'я маленьких подолян.