Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Поліклініка

Завідувач поліклініки – Бойко Ігор Миколайович, дитячий нейрохірург І кваліфікаційної категорії, дитячий ортопед-травматолог І кваліфікаційної категорії, експерт ДОЗ Хмельницької ОДА з дитячої нейрохірургії.

Старша медична сестраКозак Олена Михайлівна, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії.

Наш Call центр для Вас:

096 361 77 17; 067 600 52 77 (08:00 - 18:00) Пн-Пт - реєстратура поліклініки;
068 694 84 34 (08:00 - 20:00) Пн-Пт; (08:00 - 16:00) Сб, Нд - стоматологічне відділення;
097 892 31 00 (08.00-15.00) Пн-Пт - філія у поліклініці №2;

Попередній Online запис до спеціалістів 
оновлюється щодня

Е-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Загальна інформація

1.1. Поліклінічне відділення Комунального підприємства "Хмельницька міська дитяча лікарня" Хмельницької міської ради (КП "ХМДЛ") працює з 8:00 до 18:00 у будні.

Наші підрозділи:

- Стоматологічне відділення

- Реабілітаційний центр "Турбота"

- Клініка дружня до молоді

- Кабінети лікарів спеціалістів:

  • Педіатри-консультанти:

Кобилко Валентина Максимівна

Міронович Тетяна Лонгинівна

Лазаренко Надія Іванівна

Ловшина Валентина Іванівна

  • Ортопеди-травматологи:

Бучковський Микола Володимирович

Гузенко Олександр Сергійович

  • Імунолог:

Гринчук Аліна Анатоліївна

  • Інфекціоніст:

Ловшина Валентина Іванівна

  • Дерматовенерологи:

Габай Людмила Станіславівна

Пожернюк Людмила Степанівна

Горбунова Катерина Вадимівна

  • Алерголог:

Рожкова Ольга Миколаївна 

  • Кардіологи:

Мельник Мальвіна Миколаївна

Бончик Тетяна Юріївна

Якимишина Катерина Віталіївна

  • Ендокринологи:

Муляр Надія Михайлівна

Гуцул Раїса Павлівна

  • Педіатр підліткового віку:

Карнаух Марія Миколаївна

  • Хірурги:

Будкіна Ольга Владиславівна

Сарнацька Наталя Анатоліївна

Єремеєв Тарас Володимирович

Шевчук Олександр Ігорович

  • Гастроентеролог:

Олійник Ольга Володимирівна

  • Отоларингологи:

Малімон Володимир Миколайович

Постемський Валентин Володимирович

Плахтій Дмитро Сергійович

Шевчишин Мирослава Олегівна

Мусат Людмила Михайлівна

  • Гінекологи:

Крищук Валентина Миколаївна

Мороз Юля Петрівна

Болібрух Людмила Михайлівна

  • Офтальмологи:

Войцехова Валентина Миколаївна

Басова Софія Олексіївна

Кирилова Ірина Володимирівна

Баценок Олена Олексаївна

Шиманський Михайло Вадимович

  • Неврологи:

Томчук Олександр Якович

Білик Інна Олегівна

Хома Тая Олександрівна

  • Фтизіатри:

Братух Наталія Григорівна

Гнатюк Жанна Володимирівна

  • Пульмунолог:

Булка Ольга Антоліївна

  • Нефролог:

Одарчук Ірина Володимирівна

  • Гематолог:

Терлецька Мирослава Анатоліївна

  • Сурдолог:

Мусат Людмила Михайлівна

3. Як потрапити до нас на консультацію?

  • Електронне навправлення від сімейного або лікуючого лікаря 
  • Попередній електронний запис
  • Самозвернення до педіатра, стоматолога, гінеколога, фтизіатра та лікуючого лікаря