Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Отоларингологічне відділення

Відділення дитячої отоларингології надає своєчасну, висококваліфіковану і спеціалізовану невідкладну та планову медичну допомогу дітям м. Хмельницького та Хмельницької області віком до 18 років з захворюваннями вуха,горла та носа у відповідності до сучасних стандартів та клінічних протоколів надання медичної допомоги.

Спеціалісти відділення надають організаційно – методичну та консультативну допомогу лікувально - профілактичним закладам м. Хмельницького та області.

Активно впроваджуються нові ефективні методи діагностики, лікування,реабілітації та профілактики ЛОР органів.

Завідуюча ЛОР відділенням, Іщенко Лілія Вікторівна,лікар отоларинголог вищої категорії,стаж роботи 34 роки.

Ординатори:

Бодяка Юрій Анатолійович,лікар отоларинголог вищої категорії,стаж роботи 44 роки.

Левицький Володимир Миколайович,лікар отоларинголог вищої категорії,стаж роботи 31 рік.

Старша медсестра, Кучерук Людмила Віталіївна, вища категорія,стаж роботи 17 років.

ЛОР відділення одночасно може надавати допомогу більш ніж 40 стаціонарним хворим. Спектр консервативного лікування в ЛОР відділенні охоплює всі нозологічні форми захворювань вуха,горла,носа. Лікування проводиться згідно європейських стандартів якості.

ЛОР відділення оснащено сучасним ендоскопічним устаткуванням,що дає можливість проводити базові ургентні та планові обстеження хворих на європейському рівні (отоскопія,риноскопія,ларингоскопія,фарингоскопія).

Відділення має стаціонарний небулайзер для лікування запальних захворювань носа,глотки та гортані.

Переважна більшість оперативних втручань виконується під загальним знеболенням, що надзвичайно важливо при лікуванні дітей.

У відділенні використовується магнітно –резонансна томографія,комп’ютерна томографія з метою дослідження додаткових пазух носа,соскоподібних відростків, кісток черепа та речовини головного мозку.

Відділення активно співпрацює з співробітниками кафедри дитячої отоларингології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та Київським науково – дослідницьким інститутом отоларингології.