Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Клініко-діагностична лабораторія

Лабораторне обстеження з діагностичною метою для динамічного спостереження ефективності лікування і посиндромної діагностики проводиться в клініко-діагностичній лабораторії, яка входить до складу міської дитячої лікарні.

За період існування міської дитячої лікарні разом з розширенням і реорганізацією відмічався динамічний розвиток клініко-діагностичної лабораторії. Раніше лабораторія знаходилась в двох маленьких кімнатах, штати складали всього: 1 лікар-лаборант і 6 лаборантів. За рік проводилося 29600 аналізів. Заново формувався колектив при реорганізації лікарні. Зараз в лабораторії працює 6 лікарів, 1 з них кандидат медичних наук, 3 з вищою категорією, 22 лаборанти з них 7 – з вищою категорією і 6 молодших медичних працівників. З 1986 року керувала лабораторією Данюкіна В.Д. З 2007 року лабораторну службу очолює Христич Світлана Павлівна. Лікарі лабораторії: кандидат медичних наук  Житомирська О.І., Буловацька Г.М., Гошовська О.О., Лазарук Л.Х., Лісова Р.М.

Складові лабораторії: гематологічна, біохімічна, імунологічна, загально клінічна, бактеріологічна, дослідження гемостазу.

Щорічно в лабораторії виконується понад 430 тис. лабораторних досліджень, постійно поповнюється новим обладнанням. Останні придбання-біохімічний аналізатор, агрегометр тромбоцитів, гематологічний аналізатор, газовий аналізатор.

Лабораторія акредитована на вищу категорію.

Колектив не зупиняється на досягнутому. В наших планах – впровадження нових методів, які гарантують високу точність і швидкість проведення досліджень, що вкрай необхідні для правильної і своєчасної діагностики захворювань у дітей.