Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Клініко-діагностична лабораторія

Наша Місія:

Здоров’я наших дітей – найдорожчий скарб для майбутнього!

Наші цінності:

Достовірність - ми несемо відповідальність за правильність результатів лабораторних досліджень, надання якісних послуг, дотримання етичних норм перед пацієнтами, співробітниками і суспільством.

Турбота - ми проявляємо професійну турботу, дбайливе і доброзичливе ставлення до своїх пацієнтів, діємо на благо підтримки здоров'я.

Удосконалення - ми постійно розвиваємо професійні знання і навички, використовуємо сучасні методики, відкриті новаціям, готові до змін для надання послуг найвищої якості.

Колектив - ми поважаємо думку кожного, довіряємо і підтримуємо один одного, спілкуємося і взаємодіємо для розвитку лабораторної діагностики.

Швидкість – виконуємо в найкоротший термін дослідження.

Наша мета:

   Задовільнити потреби лабораторних обстежень за допомогою:

- впровадженню нових методів дослідження;                                                          

- вмінню встановлювати контакт;                                

- зручністю та доступністю лабораторних обстежень.

Для сучасного лікаря будь-якої спеціальності лабораторно діагностика є необхідним та ефективним інструментом для встановлення діагнозу, моніторування захворювання, та оцінки ефективності лікування. На сьогоднішній день наша лабораторія оснащена сучасною апаратурою та користується сертифікованими реактивами. В ній працюють кваліфіковані спеціалісті, які постійно розвиваються.

Ми успішно впровадили та користуємося електронною лабораторною інформаційною системою (ЛІС), що забезпечує отримання результату дослідження одразу після його валідації в електронній системі TerraLab, що досить зручно для пацієнтів та лікарів.

Лабораторні дослідження проводяться дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні та дітям, які проходять обстеження та лікування амбулаторно в поліклінічно-консультативному відділенні за електронним направленням. Також лабораторія надає платні медичні послуги дітям та дорослим.

Наш телефон 098-384-3589