Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Клініка дружня до молоді

«Клініка дружня до молоді» - відділення медико-соціальної допомоги дітям та молоді є структурним підрозділом КП « Хмельницька міська дитяча лікарня» ХМР.

Відділення створено для надання медичних послуг, підвищення інформативності підлітків, їх батьків в області медичних та психологічних знань, формування навиків для збереження та зміцнення здоров’я підлітків та молоді.

Підлітковий вік – це найбільш складний та важливий етап у процесі становлення особистості, який багато в чому визначає подальшу долю людини. Саме в підлітковому віці закладаються та формуються основні моральні та соціальні установки особистості. Варто зазначити, що досить багато хвороб дебютує саме в підлітковому віці та при несвоєчасній діагностиці та лікуванні призводить до хронізації захворювання та ускладнень в подальшому.

В нас Ви можете отримати індивідуальну консультацію з питань збереження здоров’я, правильного та раціонального харчування, профілактики розладів харчової поведінки, безпечної сексуальної поведінки, інфекцій що передаються статевим шляхом, шкідливих звичок, рекомендації з приводу догляду за шкірою, підбору косметики, лікування підліткових висипань, косметологічні процедури, а також отримати консультацію з питань профілактики стресів, подолання кризових ситуацій для підлітків та їх батьків.

А також наші спеціалісти проводять семінари, лекції, тренінги, майстер-класи. Все це Ви можете відвідати безкоштовно.
Доброзичливість, конфіденційність, анонімність (при необхідності), право на самостійний вибір гарантуємо !!!

Наші спеціалісти:

Ми раді Вас бачити: Пн-пт 09.00 – 15.00

Детальнішу інформацію можна отримати за номером телефону:
   097-767-77-74 – завідувачка відділення Ольга Сергіївна Проскурович
   068-236-21-18 – Клініка Дружня до Молоді
   Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

b_300_300_16777215_00_images_foto-poliklinika_kddm1.jpegkddm2kddm3kddm4kddm5