Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Рада старших медичних сестер

Велика роль у лікувальному процесі відведена медичним сестрам. Вони виконують призначення лікаря, стежать за санітарно-епідеміологічним режимом, доглядають за хворими, створюють позитивний мікроклімат,надають першу медичну допомогу.

В ХМДЛ працює 354 медичні сестри і 187 молодших медичних сестер. З них медсестер вищої категорії – 165; 1 категорії – 63; 2 категорії – 52; без категорії – 74.

Тривалий час в закладі функціонує Рада медичних сестер, яку заснувала та багато років очолювала головна медична сестра, Заслужений медпрацівник України, людина щедрої душі та великий професіонал,медсестра з багаторічним стажем роботи Клименко Жанна Миколаївна. Зараз Раду медичних сестер лікарні очолює головна медична сестра Сівко Неоніла Іванівна.

До складу Ради входить 18 старших медсестер, за плечима у яких багаторічний досвід роботи. Всі вони фахівці своєї справи, передають свої знання та вміння молодим сестрам. Кожна старша медсестра – це відповідальна, високопрофесійна людина, яка вболіває за свою роботу та докладає всіх зусиль, щоб у відділеннях панували майстерність, професіоналізм, доброзичлива атмосфера та затишок.

Уміння і майстерність передають молодому поколінню медсестри- ветерани: Панченко Н., Михалюк К., Козловська О., Теравська В., Майор Н., Вихівська О. і т. д., котрі понад 35 років віддали праці у міській дитячій лікарні. Їх уміння допомагає врятувати не одне дитяче здоров’я та життя.


b_300_300_16777215_00_images_foto-pol_73_starshi_medsestry_statsionar.jpg


 Старші медичні сестри стаціонару

Сидять: Гриценко К.І., Кліменко Ж.М., Панченко Н.А.

Стоять: Сівко Н.І., Обухова З.А., Королюк В.І., Стахурська В.С., Данілова В.І., Савчук Л.І., Шиманська О.П., Кочмарук В.Ф., Бавровська Т.В., Пінтак Д.О., Євсюкова Т.А., Цуран Г.І.

b_300_300_16777215_00_images_foto-pol_74_starshi_medsestry_poliklinika.jpg


 Старші медичні сестри поліклініки

1 ряд: Дичаківська С.В., Козловська О.І., Нізенко О.Г.

2 ряд: Павлунь О.А., Мармалюк Т.П., П’ятницька З.В., Ровінська А.В., Резнікова Г.І., Бабак Н.І.