Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Поліклініка

Завідувач поліклініки – Бойко Ігор Миколайович, дитячий нейрохірург І кваліфікаційної категорії, дитячий ортопед-травматолог І кваліфікаційної категорії, експерт ДОЗ Хмельницької ОДА з дитячої нейрохірургії.

Старша медична сестраКозак Олена Михайлівна, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії.

Наш Call центр для Вас:

096 361 77 17; 067 600 52 77 (08:00 - 18:00) Пн-Пт - реєстратура поліклініки;
068 694 84 34 (08:00 - 20:00) Пн-Пт; (08:00 - 16:00) Сб, Нд - стоматологічне відділення;
097 892 31 00 (08.00-15.00) Пн-Пт - філія у поліклініці №2;

Попередній Online запис до спеціалістів 
оновлюється щодня

Е-mailThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

1. Загальна інформація

1.1. Поліклінічне відділення Комунального підприємства "Хмельницька міська дитяча лікарня" Хмельницької міської ради (КП "ХМДЛ") працює з 8:00 до 18:00 у будні.

Наші підрозділи:

- Стоматологічне відділення

- Реабілітаційний центр "Турбота"

- Клініка дружня до молоді

- Кабінети лікарів спеціалістів:

  • Педіатри-консультанти:

Кобилко Валентина Максимівна

Міронович Тетяна Лонгинівна

Лазаренко Надія Іванівна

Ловшина Валентина Іванівна

  • Ортопеди-травматологи:

Бучковський Микола Володимирович

Гузенко Олександр Сергійович

  • Імунолог:

Гринчук Аліна Анатоліївна

  • Інфекціоніст:

Ловшина Валентина Іванівна

  • Дерматовенерологи:

Габай Людмила Станіславівна

Пожернюк Людмила Степанівна

Горбунова Катерина Вадимівна

  • Алерголог:

Рожкова Ольга Миколаївна 

  • Кардіологи:

Мельник Мальвіна Миколаївна

Бончик Тетяна Юріївна

Якимишина Катерина Віталіївна

  • Ендокринологи:

Муляр Надія Михайлівна

Гуцул Раїса Павлівна

  • Педіатр підліткового віку:

Карнаух Марія Миколаївна

  • Хірурги:

Будкіна Ольга Владиславівна

Сарнацька Наталя Анатоліївна

Єремеєв Тарас Володимирович

Шевчук Олександр Ігорович

  • Гастроентеролог:

Олійник Ольга Володимирівна

  • Отоларингологи:

Малімон Володимир Миколайович

Постемський Валентин Володимирович

Плахтій Дмитро Сергійович

Шевчишин Мирослава Олегівна

Мусат Людмила Михайлівна

  • Гінекологи:

Крищук Валентина Миколаївна

Мороз Юля Петрівна

Болібрух Людмила Михайлівна

  • Офтальмологи:

Войцехова Валентина Миколаївна

Басова Софія Олексіївна

Кирилова Ірина Володимирівна

Баценок Олена Олексаївна

Шиманський Михайло Вадимович

  • Неврологи:

Томчук Олександр Якович

Білик Інна Олегівна

Хома Тая Олександрівна

  • Фтизіатри:

Братух Наталія Григорівна

Гнатюк Жанна Володимирівна

  • Пульмунолог:

Булка Ольга Антоліївна

  • Нефролог:

Одарчук Ірина Володимирівна

  • Гематолог:

Терлецька Мирослава Анатоліївна

  • Сурдолог:

Мусат Людмила Михайлівна

3. Як потрапити до нас на консультацію?

  • Електронне навправлення від сімейного або лікуючого лікаря 
  • Попередній електронний запис
  • Самозвернення до педіатра, стоматолога, гінеколога, фтизіатра та лікуючого лікаря