Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Неонатальне відділення №2

Відділення патології новонароджених функціонує в режимі сумісного перебування матері та дитини.

 За час існування відділення з 1985 року у відділенні щорічно надається допомога хворим новонародженим та дітям перших 3-х місяців життя з різними захворюваннями від народження, які продовжуються тривало і потребують кваліфікованої медичної допомоги .

Новонароджені, які лікуються у відділенні мають змогу отримати висококваліфіковане лікування неонатологом, неврологом;  консультації офтальмолога, сурдолога, оториноларинголога, кардіолога, ортопеда, хірурга

Лікарі відділення:

       Савчук Раїса Іллінічна -  лікар-неонатолог вищої категорії з великим досвідом роботи по наданню допомоги хворим новонародженим та дітям перших місяців життя.

       Пляцова Тетяна Вікторівна – лікар-невролог дитячий зі спеціалізацією з неонатології, стаж роботи більше 15 років по наданню  допомоги хворим новонародженим та дітям перших років життя. Володіє новітніми методиками реабілітаційних заходів лікування хворих з неврологічними розладами.

.

Для повного обстеження використовуються новітня апаратура для проведення ультразвукових, лабораторних досліджень,

Постійно впроваджуються нові технології, методики та протоколи ведення хворих новонароджених.

У відділенні створені умови- сімейна палата- для спілкування матері та дитини  з батьком, що дає змогу забезпечити можливість швидшого одужування дитини.

У відділенні є можливість, при необхідності ,  відповідно стану дитини проводити лікування в умовах денного  перебування.

У відділенні працює  висококваліфікований середній медичний персонал, який допомагає швидше освоїти особливості догляду  за новонародженою дитиною, принципи грудного вигодовування, та основні моменти допомоги немовлятам.

Після виписки  із відділення немовлята мають змогу в подальшому спостерігатись у кваліфікованих лікарів відділення( неонатолога та невролога) в режимі кабінету катамнеза та отримувати консультації по корекції харчування, лікування і догляду.