Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Педіатричне відділення патології новонароджених

Завідувач відділення  Савчук Раїса Іллівна

Старша медична сестра відділення  Цуран Галина Іванівна

Контактний телефон відділення – 0382-72-80-01

Відділення патології новонароджених Хмельницької міської дитячої лікарні функціонує з 1985 року.

У відділенні лікуються новонароджені міста та області, які поступають із пологових стаціонарів районних лікарень, обласного та міського перинатальних центрів, з дитячих відділень центральних районних лікарень, з дому за направленнями педіатрів, сімейних лікарів, профільних спеціалістів, а також із відділень інтенсивної терапії міської дитячої лікарні.

Протягом року у відділенні лікуються близько 1000 новонароджених та дітей перших трьох місяців життя з різною патологією періоду новонародженості та ускладненнями, які виникають.

Відділення функціонує в режимі сумісного перебування матері та дитини.

Лікарі відділення ведуть спостереження за дітьми, які лікувались у відділенні в режимі кабінету катамнезу, для можливості подальшої корекції лікування та визначення статусу новонародженого.

Надається спеціалізована допомога дітям з перинатальними ураженнями нервової системи завдяки спостереженню та лікуванню хворих лікарем неврологом відділення. Лікарі відділення постійно удосконалюють свій професійний рівень відвідуванням конференцій, з’їздів, симпозіумів, проводять заняття з неонатологами області. У співавторстві лікарями відділення опубліковано 5 статей з проблем неонатології та педіатрії.

Професійні дані лікарів

Завідувач відділення – Савчук Раїса Іллівна – очолює відділення з 1994 року. Закінчила Вінницький медінститут ім. М.І. Пирогова, педіатричний факультет, клінічну ординатуру цього ж ВУЗу за спеціальністю « педіатрія». Протягом 10 років працювала зав. відділенням новонароджених Хмельницького міського пологового будинку. Лікар-неонатолог вищої категорії. Впродовж 14 років займала посаду обласного позаштатного неонатолога, в подальшому очолювала асоціацію неонатологів Хмельницької області.

Ординатор відділення – Девяткіна Маргарита Володимирівна працює у відділенні з часу його відкриття. Закінчила Одеський медінститут ім. Пирогова у 1984 році. Лікар-неонатолог вищої категорії, має спеціалізацію за фахом клініко-лабораторна діагностика, володіє навичками роботи лікарем-реаніматологом та має досвід роботи у відділенні інтенсивної терапії. Має друковані роботи з питань неонатології та педіатрії. Стаж роботи за фахом – 29 років.

Ординатор Пляцова Тетяна Вікторівна – лікар невролог дитячий. Закінчила Буковинську державну медичну академію в 2003 році Має спеціалізацію з неонатології. Стаж роботи 14 років. Лікар має першу категорію з дитячої неврології та неонатології. Надає висококваліфіковану спеціалізовану консультативну. Діагностичну та лікувальну допомогу новонародженим та дітям перших років життя з різною патологією періоду новонародженості та іншими захворюваннями. Крім того проводить консультативну роботу у відділеннях інтенсивної терапії ХМДЛ, обласного перинатального центру, міського перинатального центру, відділенні для недоношених дітей.

Старша медсестра відділення – Цуран Галина Іванівнамедсестра вищої категорії, працює у відділенні патології новонароджених з 1985 року. Виконує велику роботу по навчанню середнього медичного персоналу, молодих спеціалістів, дотриманню у відділенні відповідного санітарно-епідеміологічного режиму, навчанню матерів, які перебувають на лікуванні з новонародженими дітьми.

Благодійну допомогу відділенню для його функціонування надавали свого часу: магазин «Олексій», підприємство «Західна котельня», торгова мережа «Епіцентр», та багато інших приватних спонсорів і підприємців.

Партнери відділення

·  Українсько-Американська Програма Запобігання вродженим вадам розвитку

·          ГО «Український альянс із запобігання вродженим вадам розвитку»

·      Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України»

·          ВГО «Асоціація педіатрів України»

·          ГО «Українська Академія Педіатрії»

·          Фонд Допомоги Дітям Чорнобиля

·          ВГО «Асоціація гастроентерологів та нутріціологів України»

·          ГО «Українська протиепілептична ліга»

·          Українська Школа пароксизмальних станів

 

   b_300_300_16777215_00_images_foto-stats_25.jpg


  

b_300_300_16777215_00_images_foto-stats_26.jpg          b_300_300_16777215_00_images_foto-stats_27.jpg