Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Педіатричне відділення для передчасно-народжених дітей

Завідувач відділення - Дем’яник Катерина Андріївна

Старша медична сестра - Когут Лілія Станіславівна

Телефон відділення 0-382-67-41-04

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Педіатричне відділення для недоношених дітей має багаторічний досвід виходжування передчасно народжених дітей.  Медичну допомогу надають досвідчені медичні працівники з мультидисциплінарної команди фахівців.  Лікарі і медичні сестри є сертифікованими інструкторами з практики грудного вигодовування, методів ранньої реабілітації новонароджених та керуються в своїй роботі Національними протоколами, міжнародними стандартами лікування та виходжування передчасно народжених дітей, використовують сучасні перинатальні технології.  У відділенні впроваджується сімейно-орієнтований підхід надання медичної допомоги, а також методика виходжування передчасно народжених дітей «Мати-кенгуру».        

     Висококваліфіковані лікарі та медичні сестри відділення в повному обсязі надають медичну допомогу недоношеним новонародженим, навчають молодих мам догляду за новонародженими, принципам грудного вигодовування, а також, при необхідності, надають  психологічну допомогу породіллям, які її потребують.

     Лікувальний процес забезпечений сучасною апаратурою та обладнанням: кувезами з сервоконтролем для виходжування глибоконедоношених дітей,  інфузоматами, пульсоксиметрами, електровідсмоктувачами  та лампами фототерапії.

       Відділення надає допомогу новонародженим дітям з розладами постнатальної адаптації, перинатальними ураженнями ЦНС, помірними та легкими дихальними розладами, недоношеністю, затримкою внутрішньоутробного розвитку, різноманітними перинатальними інфекціями, жовтяницями різного ґенезу, імунологічними захворюваннями, вродженими вадами розвитку.

     У нашому відділенні діти отримують консультації різних спеціалістів, таких як дитячі хірурги, нейрохірурги, офтальмологи, кардіологи, генетики, неврологи, лікарі функціональної діагностики (УЗД, рентгенологи) та інші.

      За дітьми, які лікувалися у нашому відділенні, ведеться катамнестичне спостереження з елементами системи раннього втручання протягом першого року життя.

   Колектив відділення сформований на протязі років, утримує свій постійний склад, заохочує молодих спеціалістів віддано, чесно, професійно працювати, любити свою роботу, з повагою та любов’ю відноситися до батьків, щоб їм було спокійно, затишно, комфортно, створювати доброзичливу, теплу атмосферу у відділенні.

   Нехай Віра, Надія, Любов ніколи не покидають наших маленьких пацієнтів, їхніх батьків та медичних працівників відділення.

Лікарі відділення:   Мандебура Ірина Олександрівна

                                                 лікар вищої категорії

                             Зінченко Валентина Броніславівна

                                                 лікар вищої категорії