Людям із порушенням зору Ukrainian English Facebook Facebook Instagram

Неонатальне відділення №1

Завідувач відділення - Гарбар Олена Дмитрівна

Старша медична сестра - Когут Лілія Станіславівна

Телефон відділення 0-382-67-41-04

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лікарі відділення:

  • Дем’яник Катерина Анріївна
  • Гарбар Олена Дмитрівна
  • Кобилянська-Васільєва Ангеліна Михайлівна

Неонатальне відділення №1 має багаторічний досвід виходжування передчасно народжених дітей. Медичну допомогу надають досвідчені медичні працівники з мультидисциплінарної команди фахівців. Лікарі і медичні сестри є сертифікованими інструкторами з практики грудного вигодовування, методів ранньої реабілітації новонароджених та керуються в своїй роботі Національними протоколами, міжнародними стандартами лікування та виходжування передчасно народжених дітей, використовують сучасні перинатальні технології. У відділенні впроваджується сімейно-орієнтований підхід надання медичної допомоги, а також методика виходжування передчасно народжених дітей «Мати-кенгуру».

Висококваліфіковані лікарі та медичні сестри відділення в повному обсязі надають медичну допомогу недоношеним новонародженим, навчають молодих мам догляду за новонародженими, принципам грудного вигодовування, а також психологічну допомогу породіллям надає психолог.
Лікувальний процес забезпечений сучасною апаратурою та обладнанням: кувезами для виходжування глибоконедоношених дітей, інфузоматами, пульсоксиметрами, електровідсмоктувачами та лампами фототерапії.

Відділення надає допомогу новонародженим дітям з розладами постнатальної адаптації, перинатальними ураженнями ЦНС, помірними та легкими дихальними розладами, недоношеністю, затримкою внутрішньоутробного розвитку, різноманітними перинатальними інфекціями, жовтяницями різного генезу, імунологічними захворюваннями, вродженими вадами розвитку та іншими.

У нашому відділенні діти отримують консультації різних спеціалістів, таких як дитячі хірурги, нейрохірурги, офтальмологи, кардіологи, генетики, неврологи, лікарі функціональної діагностики (УЗД, рентгенологи) та інші.

За дітьми, які лікувалися у нашому відділенні, ведеться катамнестичне спостереження з елементами системи раннього втручання протягом перших років життя.
Колектив відділення сформований протягом років, заохочує молодих спеціалістів віддано, чесно, професійно працювати, любити свою роботу, з повагою та любов’ю відноситися до батьків, щоб їм було спокійно, затишно, комфортно, створювати доброзичливу, теплу атмосферу у відділенні.

Нехай Віра, Надія, Любов завжди супроводжують маленьких пацієнтів, їхніх батьків та медичних працівників відділення.