Ukrainian English Facebook Instagram

Новини

До ХМДЛ завітали колядники!

Детальніше...До нас завітали колядники!

Щиро дякуємо волонтерам ГО "Тепло рідних сердець" та прихожанам Храму Всіх Святих Землі Української! Більше фото тут.


 

Ураження очей побутовими лазерними пристроями.

До ХМДЛ завітав Святий Миколай!

Детальніше...До Хмельницької міської дитячої лікарні завітав Святий Миколай!
Пластунами-скаутами (Пласт на Хмельниччині) був переданий Вифлеємський вогонь Миру, святковий настрій та подарунки нашим діткам дарували Молодіжна Громадська рада управління молоді та спорту та студенти Хмельницького національного університету кафедри психології і педагогіки, груп ПП-16-1 і ПП-16-2.
Бажаємо всім миру і добра та дякуємо за подароване свято! Більше фото тут 1. Більше фото тут 2.


Святий Миколай в РЦ"Турбота"

Детальніше...Святий Миколай завітав в РЦ"Турбота" з гостинцями. Всі присутні перенеслись в казкове дійство, яке допомогли створити студенти Хмельницького Національного Університету. Діти та їх батьки просили у Миколая здоров'я та миру для своєї родини та України. Більше фото тут.


Дякуємо Благодійному фонду "КОЛО"

Детальніше...Дякуємо Благодійний фонд "КОЛО" від імені найменших пацієнтів, їхніх батьків, усього персоналу Хмельницька міська дитяча лікарня за надану допомогу у вигляді поліфункціональних моніторів стану новонароджених, які викорис-товуються в операційних та палатах післяопераційного лікування.


Сімдесятирічний ювілей

 Пропонуємо переглянути фотозвіт урочистої зустрічі та святкового концерту з нагоди відзначення 70-річчя Хмельницька міська дитяча лікарня, який відбувся 29 листопада у театрі ім. М. Старицького за посиланнями:

1) Перший фотозвіт;

2) Другий фотозвіт.

Подяка за участь у підготовці святкування ювілею лікарні

Детальніше...Велика подяка Царенко Олені Миколаївні за участь у підготовці та святкуванні ювілею лікарні! Ваш професіоналізм, мудрість і щирість спілкування, дружня підтримка додають нам усім наснаги у роботі, віри у свої сили. Бажаємо, шановна Олено Миколаївно, здоров'я Вам, донечкам і всій родині, нових творчих злетів. А ще залишатись нашим найкращим другом на довгі роки!


Продукти харчування для пацієнтів лікарні

Детальніше...Ми дякуємо громаді села та особисто сільському голові Віктор Катеринчук (с. Загінці Деражнянського району) за надану допомогу – продукти харчування для пацієнтів лікарні.


Передчасно народжені